kas notiek?

jaunumi

Body Percussion?

Andris Jeziks

Ernesta Lībieša Rokmūzikas skolā izskanēja Andra Jezika basģitāras meistarklase. Daudzpusīgais muzikants iedvesmoja klātesošos ar slepeniem basģitāras spēlēšanas paņēmieniem, kā arī parādīja, ko īsti nozīmē "Body Percussion" - izrādās, ka mums katram visur un vienmēr ir līdzi mūzikas instruments - mūsu ķermenis!

Valkas diennakts plenēra nobeigumā - ELRS audzēkņu koncerts

Audzēkņu koncerts Nr.3 !!!

Ir gandarījums - jauniešu un bērnu sniegums kļūst arvien nobriedušāks un pārliecinātāks: bez 5 minūtēm skatuves zvaigznes!! :)) Viss turpinās!

Divas grūtas, bet ļoti ražīgas un interesantas nedēļas feat. Andris Jeziks ar Body Percussion

Dienas plenērs Rīgā un diennakts plenērs Valkā Nr.1

Plenēra ikdiena iekļāva 4-6 stundas nodarbību un 2-3 stundas izklaides. Work hard - rest hard! Tai skaitā mēs uzzinājām, ka bungošanai nemaz nav nepieciešamas bungas - pateicoties Andrim Jezikam! Mēs to izdarījām! Viss turpinās!

feat. bundzenieks, pasniedzējs un īsts draugs Jayr MyOrange Gypsy Fernandes do Rio de Janeiro :)

Izcilais izcilo ELRS audzēkņu koncerts Nr.2 !!!

14.jūnijā Bišumuižā mūsu draugs un pasniedzējs, bundzenieks Jayr, novadīja iespaidīgu meistarklasi - ritms viņam ir asinīs! Tālāk sekoja iespaidīgs mūsu audzēķņu koncerts, jau otrais mūsu vēsturē!! Esam lepni par jums!! Viss turpinās!

Nelli bungu meistarklase

Nelli pie mums!

Otrdien, 24.aprīlī Bišumuižā atkal drebēja stikli - Nelli visiem klātesošajiem sadeva pa ausīm un... visi palika ļoti apmierināti! Paldies Nelli! Mazāk vārdu, vairāk mūzikas! Kā jau solījām, viss turpinās :)

Jānis Kalniņš ģitāras meistarklase

ģitāra tomēr, nav tikai ģitāra

Ceturtdien, 22.martā 1900 Bišumuižā savu meistarklasi vadīja Jānis Kalniņš. Pastāstīja par saviem ģitārspēles knifiem kā arī radīja foršu atmosfēru :)

Alises Golovackas flautas meistarklase

Arī flauta!

Trešdien, 7.martā 1900 Bišumuižu pieskandināja šeit vēl nedzirdēts mūzikas instruments - flauta, Alises Golovackas izpildījumā. FB Stream skatījās 136 cilvēki - ha! Yeah! :)

Mixmaster AG

"I rock the mic right!"

31.janvārī Mixmaster DJ AG no sirds "ieskrāpēja" savas plates! Hip-hop ritmi pārpildīja telpas - tas bija spēks!

Gada noslēguma koncerts Nr.1 feat. čelliste Madara Fogelmane

Vai esam ko iemācījuši?

Trešdienā, 20.decembrī Bišumuižas telpas pirmo reizi bija tik pārpildītas! Mūsu audzēkņi, spīdēja kā īstas skatuves zvaigznes un Madaras Fogelmanes spēle un stāstījums aizrāva! Paldies mūsu foršajiem un spējīgajiem audzēkņiem, paldies Madarai, paldies visiem, kas atnāca, viss tikai sākas!

Tarasa Kuzmenko bungu spēles meistarklase

Trūkst bungas, ne?

Piektdienā, 17.novembrī pie mums ciemojās talantīgais un atraktīvais bundzenieks Tarass Kuzmenko. Viss notika kā tika solīts - savas meistarklases laikā Tarass pastāstīja par savu pieredzi, atklāja ne vienu vien bungu spēles noslēpumu un "sadeva pa katliem"! Paldies Tarasam, paldies visiem atnākušajiem!

daudz interesanta

būs vēl

Mēs strādājam pie tā, lai Jums būtu iespēja tikties ar interesantiem cilvēkiem, kuru sasniegumi mūzikā ir ievērojami; plānā ir daudzas meistarklases un koncerti. Sekojiet mums iekš FB @elrokmuzikasskola un Instagram el_rokmuzikas_skola/ - tiksimies ļoti drīz!